Ohlášky z neděle 1.11.

31.10.2020 23:29

 Milí farníci,

opět prožíváte období s omezenou možností přijímat svátosti. Oproti jarnímu období, kdy počty nakažených s těžkým průběhem a umírajících, byly minimální, se situace zásadně změnila. Jestliže jsme na jaře dokázali omezit kontakty mezi sebou, nyní je to mnohem důležitější, je to životně důležité, zvl. pro starší z nás. Z tohoto důvodu a podle pokynů předsedy ČBK arcibiskupa Jana Graubnera, budu nyní sloužit mše sv. pouze soukromě. V tomto týdnu - "dušičkovém", pondělí až sobota, budu každý den od 18:00 - 18:30,  v kostele a příchozím v tomto čase podám sv. přijímání, příp. posloužím sv. smíření, aby se mohli pokusit získat plnomocné odpustky.

   Doporučení jak prožívat tento čas, máme uvedeno v pokynech předsedy ČBK a za sebe velmi doporučuji, vrátit se ke chvályhodnému zvyku minulých generací, k četbě životopisů svatých. Buď v rodině, nebo kde to nejde, individuálně. 

S požehnáním

váš duchovní správce

P. Miroslav Kazík


 

—————

Zpět