Informace o synodálním procesu ve farnosti

26.11.2021 13:40

Vážení farníci,

 

jako odpověď na výzvu papeže Františka se i naše farnost zapojila do synodálního procesu. Na základě doporučených postupů vznikly ve farnosti tři synodální skupiny. Členové jednotlivých skupin jsou (tyto informace se ještě mohou měnit):

 

1) Badin Dušan, Dvořáková Radka, Patrik Feith (koordinátor), Jelínková Milena, Procházka Josef, Sax Karel, Sklenský Rudolf

 

2) Černí Jan + Zdenka + Vladimír, Horákovi Kryštof + ?, Jelínkovi Petr (koordinátor 2. skupiny) + Lucie, Jelínek Karel, Navrátilová Martina, Ruschkovi Jan + Olga, Třísková Lucie

 

3) Juřenová Marie, Muchová Blanka, Pavlíkovi Martin (koordinátor 3. skupiny) + Markéta, Pavlíková Vlaďka (mladší),  Pavlíková Marie + Jiří, Pavlíkovi Tomáš + Magda + Dorota, Poulová Anna, Široká Jarmila

 

Všem skupinám je pro setkání k dispozici místnost na faře.

 

Děkuji všem, kdo se do synodálního procesu zapojil. Pevně věřím, že bude pro naší farnost impulzem a že půjdeme společně na cestě k Pánu.

 

Patrik Feith

—————

Zpět